Історія

У  2018  році в місті Галич Івано Франківської області   відкрито  комунальну  установу  Візит- центр «Галич», яка  створена  завдяки  фінансовій підтримці Європейського Союзу, в рамках проекту «Івано Франківська область – КРАЙ ДЛЯ ТУРИЗМУ». Проект реалізовувався  у  партнерстві з Управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано – Франківської обласної державної адміністрації, шляхом проведення тендеру через систему публічних закупівель Prozorro,  генпідрядником  будівництва було обрано будівельну компанію «Княжий Галич» (керівник Горчак Д.М.). Договірна ціна, на яку підписано угоду, склала майже 4,5 млн. гривень.

Головною метою створення та функціонування  КУ  Візит-центру  «Галич»  є  сприяння розвитку привабливого туристичного іміджу  нашого краю та  культурно-відпочинкової  зони  для  жителів міста  та району. На сьогодні – це єдиний  інформаційний  туристичний об’єкт, який репрезентує не тільки місцевість, а і сучасні концепції охорони довкілля  у привабливому та цікавому для відвідувачів форматі. Тут відвідувач може отримати цікаву інформацію про  історію  нашого краю, природоохоронні території, багатство флори та фауни, культуру та побут місцевих жителів, а також придбати за помірну ціну інформаційні та промоційні матеріали.

Новостворений візит-центр знаходиться на балансі Галицької  міської ради­,  є сучасним та функціональним закладом, покликаний затримати туристів в регіоні – максимально  зацікавивши їх туристичними принадами краю. Візит-центр повинен стати відправною точкою, навколо якого буде розвиватися як туризм, так і бізнес. Туристи, почерпнувши максимум інформації про Галицький край, про атракції, які на них очікують, повинні захотіти все це побачити вживу і відвідати ці об’єкти. Це сприятиме зацікавленості бізнесу у будівництві готелів, кафе та іншої інфрастуктури, що в свою чергу, приведе до створення нових робочих місць і наповнення бюджету  міста  та  району.

Двоповерхова будівля візит-центру, обладнана сучасними  меблями і необхідною оргтехнікою, складається із декількох  секцій,  до яких входить кінозал та конференцзал.  У зручному мультимедійному  залі, який дозволяє зібрати  до 30 осіб, не порушуючи комфорту перебування, відвідувачам пропонується  перегляд ексклюзивного фільму про географію, історію, етнографію та туристичні атракції  древнього  і  сучасного  Галича та регіону в цілому. Завдяки сучасному комп’ютерному та мультимедійному забезпеченню є можливість проведення конференцій, ділових нарад, презентацій. По закінченню яких є всі зручності для організації  та проведення фуршету. Також доступні у користування кімната для відпочинку водіїв та кімната матері і дитини.

Побачити невідоме, торкнутися давньої історії, яку ще до  кінця не «прочитали» вчені – таку рідкісну можливість дає відвідання нашого міста та району. Зрештою, для тих, хто шукає первісну автентику – мандрувати  історичними  стежками  древнього і сучасного Галича можна і самостійно обравши маршрут, спостерігаючи за життям людей, милуючись краєвидами, пізнаючи  історичні пам’ятки , що зберегли в собі всю нашу  історію та несуть в собі дух могутності нашої держави. Відвідайте Галич та всі його туристичні атракції, які зосереджені як в місті так і поза його межами, і Ви назбираєте повну чашу незабутніх вражень.

Відкриття  КУ  Візит-центру  «Галич»  відповідає пізнавальним, культурологічним   та туристичним  запитам і потребам відвідувачів.  Ми будемо  завжди  раді  бачити  Вас у нас в гостях. Працівники Візит –центру завжди готові надати детальну, корисну, та необхідну інформацію про туристичні маршрути  Древньго  Галича.

Тож  мандруйте рідною землею – і вивчайте історію нашого краю!