Здоровий відпочинок

Рекреаційні пункти:

“На Сімлин”

Галицький район автодорога «Івано-Франківськ-Тернопіль», 39 км, поруч лісового урочища «Сімлин». Короткостроковий відпочинок для подорожуючих автотуристів та туристів і рекреантів туристичного маршруту «Ворониця-Сімлин». Укриття від негоди із столом та лавками.

 

Рекреаційно-туристичний комплекс “Підгірки”

Встановлено 15 відпочинкових місць, обладнаних альтанками, столиками, лавками, мангалами, сміттєвими урнами, інформаційними стендами і вказівниками. Є туалет, оглядовий майданчик, впорядковане джерело.

Верби

Встановлено місця під намети, мангали, сміттєві урни і лісові меблі на 30 осіб. Для дітей споруджено гойдалку. На споруджених відпочинкових об’єктах тепер є постійний контроль, об’єкти прибираються працівниками Галицького НПП.

“На р. Дністер поруч столітнього мосту”

Місто Галич, лівий берег р. Дністер. Початок сплавів водним туристичним маршрутом по р. Дністер для любителів водних подорожей. Укриття від негоди (навісів) – 3 шт. із лавочками та столами, туалет – 1, місць для вогню – 2 шт, дерев’яна огорожа – 82 м.п, естакада для зборки плавзасобів, ящик для сміття, місце для наметів.

“Колодіїв”

(Блюдницьке л-во, 3 кв., 31 вид.). Галицький район, лісовий масив на автошляху сполучення «Галич-Калуш». Короткотерміновий відпочинок для відвідувачів парку та автотуристів. Для відпочинку надається альтанки із столоми, ящик для сміття, мангал, лавочки, автостоянка, місце для намету, дерев’яна огорожа.

«Лісовий затишок»

Розташований на 19- тому км автомобільної дороги «Івано-Франківськ-Львів», у 12 кварталі, 28 виділі Галицького лісництва. Площа пункту – 0,12 га. Короткотерміновий відпочинок для подорожуючих автотуристів та рекреантів у мальовничому куточку мішаного лісу. Зручність під’їзду, асфальтована автостоянка ( вмістимість до 10 одиниць легкових автомобілів) Під кронами беріз, грабів та буків встановлені альтанка, столики, лавки, місце для вогнища. При потребі можна встановити два намети. Територія рекреаційного пункту відділена дерев’яною огорожею з вхідною аркою. В наявності вказівники та інформаційно-агітаційні стенди на протипожежну та природно-охоронну тематику.

«Під Дугласією»

Розташований у 12 кварталі, 19 виділі Галицького л-ва площа пункту 0.10га. Короткотерміновий відпочинок для рекреантів та туристів Парку у затишному куточку ялинового та соснового лісу з розкладанням вогнища. Наявні: дерев’яна альтанка зі столом та лавками, мангал, декоративна дерев’яна доріжка із «клецків» від автостоянки до пункту.