Музей природи

Музей природи – побувавши у центрі реабілітації диких тварин, неможливо оминути увагою і музей природи, який розміщений поруч. Ідея його створення зародилася ще під час святкування 1100-річчя Галича у 1998 році. Впродовж цього часу і аж до 2003 року формувались природничі фонди у Національному заповіднику «Давній Галич», а в 2004 році в Музеї історії давнього Галича була відкрита експозиція «Природа Землі Галицької». Вона представляла різні типи природних комплексів , налічувала 199 експонатів (187 видів тварин) і займала площу 48 кв. м.

У 2006 році музей був переміщений до головної садиби Галицького національного природного парку. Сьогодні експозиція представлена у трьох залах загальною площею 80 м кв. Опудала степових птахів і ссавців, фотографії та гербарії степових рослин, вітрини з комахами, величезна колекція жуків та опудал водних і болотних птахів, а також їх гнізда з кладками яєць, величезний старий дуб з багатьма дуплами – багатоповерхове помешкання лісових звірів – білок, сонь, куниць, кажанів; птахів – сов, дятлів; комах – диких бджіл, жуків – все це можна побачити у музеї природи.

Музей “Природа Землі Галицької” розташований у зручному місці – на шляху туристичного маршруту “Крилос” (колишня столиця Галицько-Волинського князівства) – “Старостинський замок” – “Центр Галича” і приваблює як місцевих жителів, так і гостей міста. Він є потужною науковою базою для студентів вищих навчальних закладів природничого спрямування та учнів шкіл регіону.