Туристичні маршрути

“Княжа криниця–Замкова гора”

Довжина маршруту –- 7,4 км. Приблизна тривалість екскурсії – 4 години. Музей історії Древнього Галича, Галичина могила, музей архітектури та побуту Прикарпаття під відкритим небом (1982р.), Княжа криниця, Успенський собор(1586р.), пам’ятник-символ „Меч і рало”, подорож грабово-буковим лісом, знайомство з рослинним і тваринним світом маршруту, екскурсія в музей „Природа землі Галицької”, екзотаріумом та дендрологічним парком НПП, Старостинський замок(1114р.), пам’ятник королю Данилу Галицькому, церква Різдва Хрестового, металевий пішохідний міст через р. Дністер(1910р.). Маршрут промаркований. Колір марки: синьо-червоні смуги.

”По Діброві”

Пролягає через квартали №3,4,5 Крилоського лісництва Парку. Довжина маршруту – 8,7км. Приблизна тривалість екскурсії – 4год..Ознайомлення екскурсантів з червонокнижними» рослинами: лілією лісовою, любкою дволистою, гніздівкою звичайною, під сніжником білосніжним, цибулею ведмежою та тваринним світом стежки : борсуком, лисицею, лісовою куницею.. Залишки криївки воїнів УПА, капличка, Хресна дорога, місце розташування монастиря часів Давнього Галича, краєвиди долини р. Лімниці з об лаштованого оглядового майданчика, численні місця відпочинку – все це до послуг допитливих природолюбів. Маршрут промаркований.Колір марки: горизонтальні смуги білого та зеленого кольору.

“На Касову Гору”

Пролягає у 36 кварталі Бурштинського лісництва. Довжина маршруту – 2 км. Тривалість екскурсії пішки – 1 година (без тривалих зупинок). Унікальні лучно-степові ділянки з „червонокнижними” рослинами(сон, чотири види ковили, іновать Блоцького, зозуленець, шоломоносний, любка дволиста), рідкісні види птахів: лунь польовий, сорокопуд сірий, деркач та комах – дибка степова, нічниця велика. Пам’ятний хрест воякам УПА та криївка. Маршрут промаркований. Колір марки: в лісовому масиві зелено-білі смуги, на горі – «каменями-вказівниками».

”Вздовж Бурштинського водосховища”

Околиця с. Дем’янів. Тривалість екскурсії – до 5 год. Орнітологічний туризм – на Бурштинському водосховищі перезимовує до 3,5 тис. (43 види), а у період весняної та осінньої міграцій скупчується до 20 тис. (85 видів) птахів, 13 з них є представниками Червоної книги України.

„На риборозплідні ставки”

Околиця с. Медуха, Галицького району. Довжина маршруту – 10 км. Приблизна тривалість екскурсії пішки – до 5 годин, без тривалих зупинок –3 год. Орнітологічний туризм-спостереження за життям птахів у гніздовий період(травень-липень): чаплі сірої і рудої, чепури великої, квака, крячків, мартинів звичайних, чорношиїх норців, та ін.Чудовий оздоровчий відпочинок у затишному та тихому місці на березі ставка.

”До Галичинських печер”

Довжина маршруту – 9 км.
Приблизна тривалість екскурсії: – 4 год.
Короткий опис маршруту. Казкові букові діброви урочища «Вербівці» приваблюють своєю первісністю, підземними річками та потічками, потужними джерелами, стрімкими скелями, глибокими карстовими лійками і печерами, що тягнуться вздовж лівого берега Лімниці. Маршрут починається на околиці с. Темирівці поблизу джерела, під посадкою сосен, і проходить берегом річки до ділянки лісу пронизаної безліччю карстових лійок. Тут бажаючі матимуть можливість побувати у декількох карстових печерах і гротах. Через масив, що є продовженням Карпатських лісів, лежать важливі міграційні шляхи звірів.  Благородні олені, козулі та кабани є типовими мешканцями цих лісів. Траплялися випадки коли сюди заходили ведмеді. З «червонокнижних» тварин тут мешкають борсук, малий підорлик, чорний лелека, сова довгохвоста, а з рослин ростуть ведмежа цибуля, підсніжник білосніжний, білоцвіт весняний, лілія лісова, лунарія оживаюча. Далі маршрут пролягає до стрімких скель, що тягнуться вздовж потічка до урочища «Селище». На узліссі, поблизу каплички, можна перепочити і помилуватися тутешніми краєвидами. Зворотній шлях лежить вздовж узлісся до с. Темирівці.

”Ворониця–Сімлин”

Галицьке лісництво. Прокладений в кварталах 2, 3, площею 17,0га. Лісові карстові озера. Заповідні урочища Сімлин та Ворониця, „червонокнижні” тварини та рослини, капличка з’явлення Божої Матері, освячене лісове природне джерело, найстаріша дерев’яна церква св. Юрія в район – с.Бишів (1750 р.).

Вздовж водосховища на Касову гору”

Еколого-пізнавальний маршрут розпочинається поблизу автостоянки Бурштинської ТЕС, на березі водосховища (яке входить до складу Галицького НПП без вилучення у землекористувачів), де в період міграцій та зимівлі скупчується значна кількість водоплавних птахів різних видів. Тут обладнано оглядовий майданчик з інформаційними стендами та лавочками для короткотермінового відпочинку. Туристи можуть скористатися оптичними приладами придбаними за кошти донаторів в рамках проекту. На стендах розміщено інформацію про:
– важливе господарське та природоохоронне значення водосховища;
– орнітофауну цієї водойми;
– birdwatching, як різновид екологічного туризму;
– маршрут та правила поведінки підчас екскурсії.
У репродуктивний період цікавою для відвідування будуть оглядовий майданчик поблизу колонії сірих чапель у лісовому масиві парку та Касова гора – природна перлина заходу України.