Фотовиставка журналіста Мар”яна Грінера

Оприлюднено

З 25 серпня до 8 вересня 2018 року в приміщенні Візит центру Галич проходить фотовиставка журналіста Мар”яна Грінера.

Це вже не перша виставка нашого краянина. Серед його досягнень хочеться особливо відзначити фотовиставку» Мить .Погляд . Душа», що пройшла у читальному залі ЦБ та фотовиставка «Погляд», присвячену 75-літтю створення УПА та Дню української мови і писемності , що за презентована у франківській фортечній галереї «Бастіон.»Кошти від реалізованих портретів пішли на лікування журналістки Оксани Квасишин.

Фотороботи М. Грінера були представлені і на міжнародному фестивалі «Життя прекрасне» у Словаччині в 2016 році та відзначені дипломом за особисту позицію автора.

Представлено 70 портретів відомих галичан, які внесли непосильний вклад у розвиток та розбудову нашого краю . Це відомі письменники та поети, науковці, дослідники та краєзнавці, провідні лікарі, представники освітянської ниви та зовсім юні політики, що прагнуть до позитивних змін у нашій державі.

Цьогорічна виставка майстра приурочена 27 річниці  проголошення  Незалежності України ,1030 –   ій річниці хрещення Русі – України та 1120 – ій річниці заснування м. Галича.

Вхід вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *