8 та 9 вересня у Галичі відбудеться фестиваль історичної реконструкції «Галицьке лицарство», який організовують у рамках святкування 1120-річчя міста.

Оприлюднено

Цьогоріч місто Галич святкує свою 1120-ту річницю. На відзначення цієї дати підготували чималу програму, що захоплюватиме публіку. Серед низки заходів є і фестиваль «Галицьке лицарство». Учасники лицарського турніру змагатимуться між собою у різних категоріях – будуть судді і будуть переможці. Вся зброя – справжня, не автентична, але зроблена ковалями за старовинними технологіями. Тому організатори наголошують, що це будуть реальні бої зі своїми правилами. Наприклад, не можна бити мечем на проріз, щоб серйозно не травмувати суперника.  Участь у боях братимуть команди не тільки з Прикарпаття, а й з цілої України та навіть з Молдови.

Для проведення такого фестивалю обрали Галич, бо він був столицею Галицько-Волинського князівства.

Крім лицарських боїв, на жителів і гостей Галича очікують кінні виступи, мотопробіг, фаєр-шоу. Всі охочі матимуть можливість насолодитися цікавими видовищами, спробувати давню галицьку кухню, взяти участь у майстер-класах.

Розважати гостей будуть колективи з історичної реконструкції, вечірню програму представлятимуть етно-рок-гурти та діджей. Зокрема, організатори запросили відомий франківський гурт «Familia Perkalaba».

На фестивалі функціонуватиме ярмарок старовинних промислів та відбуватиметься лучний турнір. З оглядового майданчика біля східної вежі Галицького замку стартуватимуть екскурсії по Давньому Галичу на кінних візках.

Крім того, організатори підготували ще один сюрприз. На Старостинському замку планують показати неооперу-жах «Гамлет» Івано-Франківського драмтеатру.

Дійство пройде 8-9 вересня в рамках святкування 1120-ї річниці від заснування Галича. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *